Antalya Tabela Hizmetlerimiz

 

Led Tabela

kayan-yazi

Led tabela , standart tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkilidir.

Led tabela iş potansiyelinizi artırmaktadır.

Led tabela sistemleri, standart tabela sistemlerine göre daha küçüktür.

Buna bağlı olarak tabela vergisi çok daha azdır.

Led kayan yazı tabela sistemleri sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtabilirsiniz.

Led tabela sistemlerinde birbirinden farklı 24 değişik yazı efekti kullanılmaktadır.

Led tabela sistemlerinin elektrik güç tüketimi çok azdır.

Led tabela sistemleri bilgisayar ile kontrol edilebilme özelliğindedir.

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela

 

 

Totem Tabela

totem

Şehirlerarası yolculuklarda sık sık gördüğümüz büyük ve heybetli yol kenarı tabelalarına sektörümüzde totem tabela deniyor. Totem tabela üretiminde tabelacı hava koşullarına ve arazi şartlarına dayanıklı malzemeden şeçim yapmalıdır. Merkeze uzaklığı nedeniyle müdahalenin zahmetli ve pahalı olması ve bu süre zarfında firma imajına olumsuz etki etmesi nedeniyle; Zemin ankrajı, kullanılan direk, görsel materyallerin seçimi önemlidir.

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela

 

Işıklı Tabela

isiklitabela

ışıklı tabela sistemleri kobilerin her zaman ihtiyaç duydukları tabela sistemleridir. Genelde işletmelerin cephelerine ışıklı tabela uygulanır. Çelik konstrüksiyon üzerine, vinil, polikarbon veya pleksi malzemeler uygulanarak üretilir. İç aydınlatma sistemleri değişik ışık uygulama alternatifleri kullanılarak geliştirilebilir.
Kullanılan ışık sistemleri;

Floresan ile aydınlatma.

Led Aydınlatma.

Neon aydınlatma.

 

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela

 

Neon Tabela

neontabela

Farklı zeminler üzerine uygulanan, yüksek ışık gücüne sahip, değişik karakterlere göre cam tüpler ile şekillendirilen, florasandan 3 kat daha fazla ışık yayması ve dayanıklı olması ile dikkat çekme özelliğine sahiptir. Neon Tabelanın yapısında saflaştırılmış asal gaz bulunmaktadır. Ortalama 80.000 saat ömürlüdür.

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela

 

Folyo Ugulama

folyo

Folyo, kendinden yapışkanlı, arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe çoğunlukla kullanılan önemli dijital baskı ürünlerindendir. İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak, istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir. Dış mekan folyo her türlü hava şartına dayanıklı bir üründür. Folyo üzerine yapılacak olan baskıda solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede boyanın dayanıklılık ömrü de arttırılmış olur. Dış mekan folyo baskı düşük maliyetinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. İmal edilen görsel ürün iç mekanda kullanılacaksa dış mekan baskı üzeri laminasyon tekniği kullanılabilir.

 

Folyo baskının özellikleri

· Güneşte ve hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir
· Malzemenin kaliteli olması
· Baskının uzun süreli solmaması
· Laminasyon ile baskının silinmemesi
· Yapışkanlı malzeme olması

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela

Vinil Germe

brandatabela

Vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Fiyat olarak kasa düzeneği ve doğal olarak ışıksız olan çeşidi daha uygun fiyatlı satılmaktadır.

Vinil Tabelada Dikkat Edilmesi Gerekenler :

1-) Kullanılan vinil’in(branda’nın) ışıklı ve ışıksız tabelalarda ayrı ayrı kullanıldığına dikkat edilmelidir.Işıklıvinil germe tabelalarda kullanılan vinil yani branda nın ışıklı tabelalara uyumlu olması gerekmektedir.Işıksız yani kasasız vinil için kullanılan vinilin, ışıklı vinil tabela için kullanılması maliyeti düşürebilir ancak yeterli ışığı sızdıramayabilir.

2-)Vinilin germeye dayanıklı olması ve uzun yıllar bozulmadan kalabilmesi için gramajının tabela büyüklüğüne uygun seçilmesi gerekmektedir.

3-)Işıklı vinil germe tabela’nın ışıklarının zamanla bozulabileceği düşünülmeli ve tabelanın kapaklı üretilmesi gerekmektedir.

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela

 

Kutu Harf

kutuharf

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır.

 

Kutu Harf  Çeşitleri

· Plexiglas Kutu

· Dekota Kutu

· Alüminyum Kutu

· Paslanmaz Krom Kutu

· Pirinç Kutu

· Köpük Kutu

 

Antalya tabela, Tabela Antalya, Lara Tabela